Papua New Guinea,Abelam,a polychrome standing male figure surmounted by a bird,H 110 cm ,Provenance:-Collection Otto Schaap.-Kunsthandel Van Lier,Amsterdam.Exhibited: Oss,Museum Jan Cunen,‘GrossBild. Overeenkomsten en verschillen in hedendaagse westerse en niet-westerse kunst’,18 Jan. - 18 April 1993 (illustrated in the exhibition catalogue on p. 102),