Lot n° 1461

PICASSO, PABLO ­ "Jeu de la Cape".

Résultat :
Estimation :

PICASSO, PABLO (Malaga 1881 - 1973 Mougins) "Jeu de la Cape". Lithografie, dat. "6.3."(19)61, bez. "III", 20x25 cm (BM), gerahmt Blatt leicht gebräunt. Bloch 1975, S. 219, Nr. 1015.