Set van twaalf lepels met emaillen voorstelling... Lot n° 612
Résultat :
Estimation :
Set van twaalf lepels met emaillen voorstelling van verschillende Nederlandse steden, en bekroond met geëmailleerd stadswapen, verguldsel, gemerkt 800 en twee niet geïdintificeerde keuren,
bruto 193 gr. [zkj]