Frankrijjk, Chopard, bakje met lieveheersbeestje,... Lot n° 616
Résultat :
Estimation :
Frankrijjk, Chopard, bakje met lieveheersbeestje, Indonesië, aspergetang, 20e eeuw, bloembladvormige bakje, gemerkt Chopard met doosje, Chopard boutique voorzien van numer, tang ajour versierd met lotus en waterplantversieringen, gemerkt Samurai Shoka en Chinese karaktertekens, l 6,3 cm, l 19 cm, 198 gr. [2]