Presenteerblad, 19e eeuw, schuitvormig met ajour rand en vier pootjes met acanthus bladmotieven, mt. A.P. Kalberg Schoonhoven 1894, 2e gehalte, versierd met 18e eeuwse keuren, 34 x 25 x 5 cm, 662 gr. [1]