Schuitvormig dienblad, vroeg 20e eeuw, met ajour opstaande rand waarin twee grepen, pseudo keuren mt .. W*(niet geïdentificeerd) jrl. 1911, 2e gehalte, rand iets gedeukt l 49 cm, 989 gr. [1]