Lot n° 626

Résultat :
Estimation :

Verenigde Staten, paar tweelichts kandelaars, Rococo-stijl, 20e eeuw, op ronde voet met voluutvormige arm met acanthusbladmotieven versierd, gemerkt Fischer, Sterling aan onderzijde, een kandelaar met rand en arm beschadigingen(scheurtjes en deukjes) h 11,5 cm, bruto 506 gr.(voet verzwaard) [2]