Twaalf tafelmessen met pistoolheften, eind 19e... Lot n° 628
Résultat :
Estimation :
Twaalf tafelmessen met pistoolheften, eind 19e eeuw begin 20e eeuw, mt. Fa. J.M. van Kempen 1858-1924 Voorschoten en onduidelijk keurtje, ijzeren lemmets gemerkt Paris, met etui, bruto 919 gr. [13]