Collectie orchideevaasjes en divers klein zilverwerk,... Lot n° 635
Résultat :
Estimation :
Collectie orchideevaasjes en divers klein zilverwerk, 19e en 20e eeuw, waarbij verguld zilveren doosjes, vingerhoeden en naald, voornamelijk 2e gehalte, bruto 519 gr. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]