Lot n° 647

Résultat :
Estimation :

Twaalf dessertcouverts en tien messen, 19e eeuw, rond model met gearceerde filetrand, verso wapengravure, mt. Philip de Meijer 's-Gravenhage 1854, messen met getordeerd heft en zilveren lemmet met meesterteken en P. de Meyer teken, jrl. 1867, alle 2e gehalte 1988,8 gr. [34]