Johan Barthold Jongkind (1819-1891) Démolitions de la Rue des Francs-Bourgeois Saint-Marcel gesigneerd en gedateerd in de plaat r.o. 1875, ets, uitgegeven door A. Cadart, Parijs, beeldmaat 15 x 23,5 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen etching, 1875