Lot n° 1712

Résultat :
Estimation :

Delft, polychroom beschilderde hartvormige aardewerken tulipière, 18e eeuw, met vijf openingen, gekrulde handvaten, een zijde beschilderd met Flora, de andere met bloemen (restauraties) h. 16,4 cm [1]