ERPENII (Thomae), Grammatica arabica, ab autore... Lot 20
résultat :
Estimation :
ERPENII (Thomae), Grammatica arabica, ab autore emendata & aucta cui accedunt Locmanni fabulae et adagia quaedam arabum,
Amstelodami, Typis Ioannis Iansonni 1636, deux parties reliées en 1 volume in-8, (4)-172-60-(1) pp., reliure velin d'époque. Signature d'an ancien propriétaire en pagede titre, dicret cachet, reliure noircie.