Adriaan de la Rivière (1857-1941), De sinaasappelverkoopster, gesigneerd 'A de la Rivière' (rechtsonder), aquarel, 27x37 cm (met lijst : 48,5x59 cm), Conditie : enkele vlekjes, papier gebobbeld en vergeeld, aantasting van het papier,