Lot n° 33

Willem Gerard HOFKER (1902-1981)

résultat :
Estimation :

Willem Gerard Hofker (1902-1981), Muziekmakende militair, gesigneerd en gedateerd 'W.G. Hofker / 24' (rechtsonder), zwart krijt op papier, 22x23,5 cm (met lijst : 46x37 cm), Conditie : papier vergeeld, enkele vlekjes, verder goed, punaisegaatjes, enkele kreukels,