Lot n° 38

Gabriël Hanedoes (1869-1953)

résultat :
Estimation :

Gabriël Hanedoes (1869-1953), Uil op een besneeuwde hulsttak, gesigneerd en gedateerd 'G. Hanedoes. 1929.' (linksonder), olieverf op doek, 95x72 cm (met lijst : 102x79 cm), Conditie : oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam,