Broche en or jaune 18 ct et platine sertie d'1... Lot 40
résultat :
Estimation :
Broche en or jaune 18 ct et platine sertie d'1 brillant central +/- 0.50 ct, 6 diamants taille ancienne +/- 0.50 ct et 4 diamants taille 8/8 +/- 0.18 ct - 3.9 g \nBeschrijving in het Nederlands:\n Borstspeld in 18 kt geelgoud en platina bezet met 1 centrale briljant +/- 0.50 kt, 6 diamanten oud slijpsel +/- 0.50 kt en 4 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.18 kt - 3.9 g