Huile sur toile monogrammée et attribuée à Gillis... Lot 48
résultat :
Estimation :
Huile sur toile monogrammée et attribuée à Gillis VAN TILBORCH: Scène de retour de chasse (marouflée) + certificat d'authencité (67 x 74 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Olie op doek gemonogrammeerd en toegekend aan Gillis VAN TILBORCH: Terugkeer van de jacht (gemarouffleerd) + echtheidscertificaat (67 x 74 cm)