Pendentif en bronze doré signé BERROCAL: "Mini-David"... Lot 107
résultat :
Estimation :
Pendentif en bronze doré signé BERROCAL: "Mini-David" (légèrement abîmé) (2 x 6 x 1.5 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Hanger in verguld brons getekend BERROCAL: "Mini-David" (licht beschadigd) (2 x 6 x 1.5 cm)