Pendentif en or jaune et blanc 18 ct signé CARTIER... Lot 37
résultat :
Estimation :
Pendentif en or jaune et blanc 18 ct signé CARTIER serti d'1 grenat - 5.3 g brut
Beschrijving in het Nederlands:
Hanger in 18 kt geel- en witgoud getekend CARTIER bezet met 1 granaat - 5.3 g bruto