2 bracelets en or jaune et blanc 18 ct sertis... Lot 94
résultat :
Estimation :
2 bracelets en or jaune et blanc 18 ct sertis de 6 brillants +/- 0.18 ct (pierres de couleur ébréchées) - 25.4 g brut (18 & 19 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
2 armbanden in 18 kt geel- en witgoud bezet met 6 briljanten +/- 0.18 kt (kleurstenen beschadigd) -25.4 g bruto (18 & 19 cm)