Lot n° 19

Frantisek Bílek (1872-1941)

résultat :
Estimation :

BRATŘÍM TVŮRCŮM 1929 Format du livre 12°, 11 p. Page de titre imprimée en rouge et noir : "František Bílek Bratřím Tvůrcům Praha Soukromý tisk, 1929". Frontispice - gravure sur bois, dessin sur la couverture. Signé par František Bílek, signé par l'éditeur sur la page d'impression, numéroté 56/250. Mentions légales : " Stať Františka Bílka "Bratřím tvůrcům" vytištěna byla prvně v Národních listech 25. listopadu 1917. Nyní vychází podruhé jako první soukromý tisk nakladatele "Špalíčků". Karla Reichla v Praze, věnovaný k Novému roku 1929 přátelům této edice, tiskem bibliofilů Kryla a Scottiho in Nový Jičín ve 250 neprodejných, číslovaných a autorem podepsaných výtiscích na domácím japanu." Emis par K. Reichel à Prague en 1929. Parfait état.