Lot n° 27

ALFRED AUGUSTUS GLENDENING SR. (1840-1910)

résultat :
Estimation :

SWANS ON A LAKE signé l.l. A.A. GLENDENING huile sur toile 54.5 x 29cm. / 21 x 11in.