Lot n° 47

WILLIAM HENRY HUNT, O.W.S. (1790-1864)

résultat :
Estimation :

MASTER OF HIS DOMAIN : THE FARMYARD signé l.r. W Hunt aquarelle avec bodycolour 16 x 21cm. / 6¼ x 8¼in.