Water Tower, Borna, Leipzig, 1998
Tirage argentique.
Signé, titré, daté et numéroté 2/5 au dos.
Zilveren afdruk.
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 2/5 op de achterkant.
61 x 50 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée, Belgique.