Lot n° 156

BERND & HILLA BECHER (NE EN 1959)

Estimation :

Water Tower, Borna, Leipzig, 1998 Tirage argentique. Signé, titré, daté et numéroté 2/5 au dos. Zilveren afdruk. Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 2/5 op de achterkant. 61 x 50 cm Provenance / Herkomst: Collection privée, Belgique.