(Buckland-Wright) Jan Greshoff, Gedichten 1907-1934.... Lot 1028
résultat :
Estimation :
(Buckland-Wright) Jan Greshoff, Gedichten 1907-1934. (Met een voorrede van J.C. Bloem en een bibliografie met inleiding van G.H. ‘s-Gravesande.) (Met een originele houtsnede van John Buckland Wright). Den Haag, (L.J.C. Boucher), 1934.In-8°. XXIV, 282 p.
Een van de 15 genummerde en gesigneerde luxe-exemplaren, gedrukt op handgeschept Ciconia-papier uit de molen van Miliani te Fabriano en gebonden in sober zwart leder. Dit ex. is echter geletterd 'A' en gesigneerd door Greshoff.
Orig. uitgeversband in vol zwart marokijn, rug op vier ribben, kopsnede verguld, gewolkt foedraal.
Rug gebleekt.