Serie van vijf achttiende eeuwse borden in Delftse... Lot 6
résultat :
Estimation :
Serie van vijf achttiende eeuwse borden in Delftse faïence met polychroom bloemendecor - diameter : 23 cm ||series of five 18th Cent. plates in ceramic from Delft with a polychrome flowers decor