GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Sans titre, 2007.
Gouache... Lot 77
résultat :
Estimation :
GUY VANDENBRANDEN (1926-2014)
Sans titre, 2007.
Gouache sur papier.
Signée et datée au dos.
Gouache op papier.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
38 x 38 cm