Leon FERRARI (1920-2013)
Composition
Lithographie... Lot 33
résultat :
Estimation :
Leon FERRARI (1920-2013)
Composition
Lithographie signée en bas à droite et numéroté 9/50 en bas gauche
89 x 60 cm - 35,09 x 23,62 in .
Lithograph signed lower right and numbered 9/50 lower left