A rare gold forehead needle.
Zeldzame en antieke... Lot 2
résultat :
Estimation :
A rare gold forehead needle.
Zeldzame en antieke Zeeuwse gouden voorhoofdsnaald.
Jaarletter= 1848
Mentions légales '85PD' (= Pieter Duinmeijer, Edam. (Période d'activité : 1828 - 1853).
Un seul exemplaire de 18 krt. (=0,750) gouden voorhoofdsnaald met canatillewerk. L'empreinte royale en forme d'étoile s'étend de 34,5 mm à 8,2 mm.
Longueur : 25 cm.
Poids : 17 grammes.
Zélande, aiguille frontale en or rare.