Lot n° 2

résultat :
Estimation :

A rare gold forehead needle. Zeldzame en antieke Zeeuwse gouden voorhoofdsnaald. Jaarletter= 1848 Mentions légales '85PD' (= Pieter Duinmeijer, Edam. (Période d'activité : 1828 - 1853). Un seul exemplaire de 18 krt. (=0,750) gouden voorhoofdsnaald met canatillewerk. L'empreinte royale en forme d'étoile s'étend de 34,5 mm à 8,2 mm. Longueur : 25 cm. Poids : 17 grammes. Zélande, aiguille frontale en or rare.