Zeeland, gold necklace lock.
Zeeuwse gouden kraalhaak,... Lot 50
résultat :
Estimation :
Zeeland, gold necklace lock.
Zeeuwse gouden kraalhaak, ca. 1875
18-krt. (=0,750) gouden 'achterslot' met fijn filigrain en canatillewerk, bezet met rozetten en 'spinnetjes'. Op de sluiting een gegraveerd bloemetje.
Gekeurd met eikenblaadje voor 18-krt. (= 0,750).
Poids 5,7 grammes.
Afm. 55 x 28 mm.
Zélande, serrure de collier en or.