Lot n° 50

résultat :
Estimation :

Zeeland, gold necklace lock. Zeeuwse gouden kraalhaak, ca. 1875 18-krt. (=0,750) gouden 'achterslot' met fijn filigrain en canatillewerk, bezet met rozetten en 'spinnetjes'. Op de sluiting een gegraveerd bloemetje. Gekeurd met eikenblaadje voor 18-krt. (= 0,750). Poids 5,7 grammes. Afm. 55 x 28 mm. Zélande, serrure de collier en or.