Gedeelte van een deels vergulde drinkservies-... Lot 7219
résultat :
Estimation :
Gedeelte van een deels vergulde drinkservies- 20e eeuw (24x)
https://www.bva-auctions.com/nl/auction/lot/62062/18570061?utm_source=drouot&utm_medium=referral&utm_campaign=62062