Bébé allemand à tête caractérisée en biscuit. Bouche ouverte yeux dormeurs marrons marquée JDK 257. Corps articulé d’origine. Ht : 34 cm. On y joint un bébé français à tête caractérisée en biscuit de type têteur, yeux dormeurs bleus. Accidents à la tête , marquée SFBJ 242 Paris. Corps d’origine en composition ( éclats). Ht : 32 cm.
Duitse baby met een kenmerkend biscuithoofd. Open mond bruine slaapogen gemerkt JDK 257. Originele gelede body. Hoogte: 34cm. We voegen een Franse baby toe met een hoofd gekenmerkt in biscuit van het hoofdtype, blauwe slaapogen. Hoofdongevallen, gemerkt SFBJ 242 Paris. Originele carrosserie in samenstelling (chips). Hoogte: 32cm.