Lot n° 476

DE ZWART Willem (1862 - 1931)

résultat :
Estimation :

DE ZWART WILLEM (1862 - 1931) olieverfschilderij op doek : "Landschap met meertje" - 45 x 65 getekend||19th/20th Cent. Huile sur toile néerlandaise - signé Willem De Zwart