Lot n° 488

OTHON FRIESZ Emile (1879 - 1949)

résultat :
Estimation :

OTHON FRIESZ EMILE (1879 - 1949) (FR.) aquarel met naakte figuren - 20 x 26 getekend en met op verso de vermelding van de provenance, etc||French Emile Othon Friesz signed aquarelle - with several notes on the back