Aiguière casque en argent. Travail allemand 18e. Poinçon d'orfèvre marquant dans un ovale de deux clés, d'une étoile et d'un triangle (bonnet?). Provenance : Comtesse de Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Ht : 28 cm. Poids : 785 grammes.
Zilveren helmkan. Duits werk 18e. Goudsmid keurmerk in een ovaal met twee sleutels, een ster en een driehoek (kapje?). Herkomst: Gravin van Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Hoogte: 28cm. Gewicht: 785 gram.