Le faune de Pompéi. Bronze à patine verte fin XIXème. Provenance : Georges Peltzer-Château Peltzer. Collection familiale Jacques Peltzer. On y joint une photo de l'intérieur du château Peltzer lors de l'inventaire du mobilier dressé en 2004 sur laquelle figure le bronze. Accidenté à la main gauche manque deux doigts. Ht : 30 cm.
De fauna van Pompei. Brons met groene patina eind 19e eeuw. Herkomst: Georges Peltzer-Château Peltzer. Jacques Peltzer familie collectie. Een foto van het interieur van het kasteel Peltzer tijdens de inventarisatie van de in 2004 opgestelde meubels waarop het brons verschijnt, is bijgevoegd. Hoogte: 30cm.