Timbale piédouche en argent et vermeil gravée. Travail allemand début 17e. Poinçon d'orfèvre HH accolés et poinçon d'une lettre Z Ht : Poids : 107 grammes. Provenance : Comtesse de Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer.
Sokkelbeker in zilver en vermeil gegraveerd. Duits werk begin 17e. Goudsmid keurmerk HH gevoegd en keurmerk van een letter Z Ht: Gewicht: 107 gram. Herkomst: Gravin van Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie.