Presse-papier en bronze doré représentant un buste de cheval, yeux en sulfure. Ht : 7 cm. Provenance : Collection familiale Jacques Peltzer.
Verguld bronzen presse-papier dat een buste van een paard voorstelt, sulfideogen. Hoogte: 7cm. Herkomst: collectie van de familie Jacques Peltzer.