Paire de flambeaux de style régence en bronze argenté. XIXème siècle. Ht : 26 cm. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, collection familiale Jacques Peltzer.
Paar kandelaars in regentschapstijl in verzilverd brons. Negentiende eeuw. Hoogte: 26cm. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil, collectie familie Jacques Peltzer.