Support en argent pour bouteille décoré de guirlandes gravées et marqué en son centre Elisabeth pour la Princesse Elisabeth Chavchavadze née Ridgway. Provenance : Princesse Elisabeth Chavchavadze, Comtesse Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Diamètre : 16,5 cm. Poids : 211 grammes.
Zilveren flessenhouder versierd met gegraveerde guirlandes en gemerkt Elisabeth in het midden voor Prinses Elisabeth Chavchavadze née Ridgway. Herkomst: Prinses Elisabeth Chavchavadze, Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Doorsnee: 16.5cm. Gewicht: 211 gram.