CHAVCHAVADZE-RIDGWAY (1903-1962)
Princesse Elizabeth CHAVCHAVADZE)-RIDGWAY. (1903-1962) Collines en Italie. Huile sur panneau. Dimensions : 30 x 21 cm. Provenance : Princesse Elizabeth Chavchavadze, Comtesse Hélène de Breteuil et propriétés Breteuil, collection familiale Jacques Peltzer.
Prinses Elizabeth CHAVCHAVADZE)-RIDGWAY. (1903-1962) Heuvels in Italië. Olieverf op paneel. Afmetingen: 30x21cm. Herkomst: eigendommen van prinses Elizabeth Chavchavadze, gravin Hélène de Breteuil en Breteuil, familiecollectie Jacques Peltzer.