Rafraîchissoir de style Louis XV, XIXème. Provenance : Château Peltzer. Collection familiale Jacques Peltzer. On y joint une photo de l'intérieur du château Peltzer lors de l'inventaire du mobilier dressé en 2004 sur laquelle cet élément.
Koeler in Louis XV-stijl, 19e eeuw. Herkomst: Chateau Peltzer. Jacques Peltzer familie collectie. Een foto van het interieur van het kasteel Peltzer tijdens de in 2004 opgemaakte inventaris van meubelen waarop dit element is bevestigd.