Lucien COUTAUD (1904-1977).
"Japonaises"
Encre signée et datée en mai 1963.
Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil.
Collection familiale Jacques Peltzer.
Dimensions : 49 x 59 cm.
Lucien COUTAUD (1904-1977).
"Japans"
Inkt gesigneerd en gedateerd mei 1963.
Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil.
Jacques Peltzer familie collectie.
Afmeting: 49 x 59 cm.