Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet... Lot 25
résultat :
Estimation :
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981)
Piet LIPPENS (1890-1981) Huile sur panneau dur Château mural Van Acker Destelbergen (hôtel de ville actuel), signé. Olie op hardboard Muur kasteel Van Acker Destelbergen (huidig gemeentehuis), gesigneerd. 40 x 50 cm
40 x 50 cm