Dessin signé James ENSOR "De muzikanten aan het... Lot 890
résultat :
Estimation :
Dessin signé James ENSOR "De muzikanten aan het hof van ..." daté 1880 ou 1882 dim. 56 x 71,5 cm. avec cadre 92 x 108 cm. avec certificat de "Ensor advisory committee" _x000D_