SUETONE. POETES GRECS. 2 ouvrages.
[SUETONE]. C. Suetonius Tranquillus ad optimas editiones collatus praemittitur notitia literaria accedit index studiis Societatis Bipontinae. Editio secunda emendatur et auctior.
Argentorati, ex typographia Societatis, anno VIII [1799-1800].
Relié, pleine basane brune, décor à froid sur les plats, dos lisse orné, tranches jaspées. Dos passé, reliure fortement épidermée.
Avec :
Poetae minores graeci. Hesiodus, Pythagoras, Mimnermus, Theocritus, Solon, Linus, Moschus [...] Accedunt etiam observationes Radulphi Wintertoni in Hesiodum.
Londoni, impensis W. Redmayne, pro A. & J. Churchill, MDCCXII [1712].
Relié, plein veau. Reliure très frottée, restaurations.
Texte juxtalinéaire grec-latin. Bon état intérieur.
Ens. 2 vol.