KERSTEMAN. Gedenkwaardige Levensbeschrijving van... Lot 25
résultat :
Estimation :
KERSTEMAN. Gedenkwaardige Levensbeschrijving van den werledberoemden Johan Christophorus Ludeman.
[KERSTEMAN Franciscus Lievens]. Gedenkwaardige Levensbeschrijving van den werledberoemden Johan Christophorus Ludeman [...].
Nijmegen, ven Goor & alii, s.d. [1780].
21 x 17 cm, VI-160 p. Broché (dos absent, 1er plat détaché).
Biographie du célèbre astrologue, médecin et philosophe hollandais Johan Christophorus Ludeman (1683-1757). Joint un feuillet de notes manuscrites de l'époque.
Mouillure claire sur les premiers et derniers ff. En l'état.