Lot n° 25

résultat :
Estimation :

KERSTEMAN. Gedenkwaardige Levensbeschrijving van den werledberoemden Johan Christophorus Ludeman. [KERSTEMAN Franciscus Lievens]. Gedenkwaardige Levensbeschrijving van den werledberoemden Johan Christophorus Ludeman [...]. Nijmegen, ven Goor & alii, s.d. [1780]. 21 x 17 cm, VI-160 p. Broché (dos absent, 1er plat détaché). Biographie du célèbre astrologue, médecin et philosophe hollandais Johan Christophorus Ludeman (1683-1757). Joint un feuillet de notes manuscrites de l'époque. Mouillure claire sur les premiers et derniers ff. En l'état.