Pascale Marthine TAYOU (1967)
Forêt noire.
Huile... Lot 558
résultat :
Estimation :
Pascale Marthine TAYOU (1967)
Forêt noire.
Huile sur toile, signée et datée 2021 au verso.
Forêt noire.
Olie op doek, getekend en gedateerd 2021 verso.
111 x 121 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)