Lot n° 23

résultat :
Estimation :

Bague en platine sertie d'1 diamant taille ancienne +/- 2.50 ct (pierre légèrement abîmée) - 14.3 g (Taille: 60) NL : Ring in platina bezet met 1 diamant oud slijpsel +/- 2.50 kt (steen licht beschadigd) - 14.3 g (Maat: 60)